HEMP CREATOR

Od początku naszej działalności zajmujemy się przetwórstwem, kontraktacją z innymi rolnikami, produkcją oraz sprzedażą produktów konopnych. Zdobyte do tej pory doświadczenie, wypracowane relacje, łańcuchy dostaw oraz obserwacja stale rozwijającego się rynku konopii na świecie determinuje nas do podnoszenia jakość świadczonych usług. Głównym celem, do którego ciągle dążymy jest dostarczenie odbiorcy produktu najwyższej jakości.

PRODUKCJA

Surowiec, którego używamy do produkcji pochodzi wyłącznie z zasobów własnych oraz od sprawdzonych dostawców z Polski. Gleba, na której uprawiamy nasze konopie jest wolna od zanieczyszczeń, metali ciężkich, pestycydów w systemie rolnictwa zrównoważonego oraz upraw zamkniętych (pod osłonami). Nasze produkty posiadają certyfikat analizy chemicznej. Tworzymy ekstrakty różnych ziół, nie tylko konopii.

WSPÓŁPRACA

Hemp Creator to nie tylko sklep. Oferujemy również współpracę z zakresu kontraktacji, przetwórstwa i zaopatrzenia. Możemy dostarczyć interesujące cię produkty w wersji White Label. Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa biznesowego z zakresu produkcji oraz przetwarzania konopii. Oferowane przez nas wyciągi (ekstrakty) wytwarzane są w zakładach posiadających wszelkie stosowne zezwolenia do produkcji farmaceutycznej, spożywczej, weterynaryjnej, kosmetycznej oraz przemysłowej. Organizujemy zakup materiału siewnego oraz rozsady sadzonek konopii.

NASZE SOCIAL MEDIA